Франківський драмтеатр відкриває новий театральний сезон

21 серпня на даху Івано-Франківського національного академічного драмтеатру імені Івана Франка відбулась пресконференція з нагоди відкриття сезону 2020-2021. Новий сезон символічно стартує на День...

21 серпня на даху Івано-Франківського національного академічного драмтеатру імені Івана Франка відбулась пресконференція з нагоди відкриття сезону 2020-2021.

Новий сезон символічно стартує на День Незалежності показом драми-реквієм “Нація” за Марією Матіос – на вершині гори Піп Іван, пише “Місто”.

Пандемія і карантин внесли в роботу театрів надскладні ремарки. За спогадами старожилів, навіть у часи війни не було такого тривалого простою театру.

5-6 вересня відбудеться прем’єра драми “Едіп” за трагедією Софокла в перекладі Івана Франка в режисурі Андрія Приходько. Масштабна постановка, вибрана ще до карантинної безнадії, сьогодні суголосна пандемічній добі”, – зазначив Ростислав Держипільський, директор театру.

Цьогоріч вистави будуть проводити на багатьох різних цікавих локаціях. Окрім відомої гори , вистави покажуть в палаці Потоцьких та в Промприладі.

“Родзинка театрального мистецтва в живому контакті, – каже Держипільський. Незабаром ми покажемо виставу на горі і хочемо зафіксувати цей рекорд. Ми хочемо позиціонувати себе, як найвищий театр в Україні у всіх сенсах цього слова”.

Читайте також: В Івано-Франківську п’яний водій наїхав на електроопору

Категорії
Культура
Новини
Loading...