Like

Сімї загиблих добровольців АТО одержали від правоохоронців допомогу

Працівники Управління СБУ в Івано-Франківській області звернулися до прикарпатських правоохоронців з ініціативою підтримати матеріальною допомогою сімей загиблих працівників добровольчого батальйону «Івано-Франківськ» та тих, чиє...

Працівники Управління СБУ в Івано-Франківській області звернулися до прикарпатських правоохоронців з ініціативою підтримати матеріальною допомогою сімей загиблих працівників добровольчого батальйону «Івано-Франківськ» та тих, чиє місце перебування на сьогодні невідоме.

Вже не вперше працівники УСБУ в Івано-Франківській області допомагають родинам прикарпатських міліціонерів. Раніше вони передали допомогу сім’ям працівникам колишнього «Беркуту», які загинули під горою Карачун у збитому терористами вертольоті. І от зараз, коли трапилася трагедія під Іловайськом, внаслідок якої загинули бійців добровольчого батальйону спеціального призначення «Івано-Франківськ», а доля ще кількох бійців досі не відома, співробітники Служби безпеки України проявили солідарність із побратимами по зброї. Зокрема, в матеріальному плані, передавши гроші родинам патріотів, які віддали свої життя за нашу державу. Ця ініціатива була підтримана усім колективом управління прикарпатської спецслужби на чолі з її керівником Миколою Найдичем.

– Ми всі їм дуже вдячні, це справжні герої, – говорять працівники СБУ. – Всіх, хто був в зоні АТО, зустрічаємо словами «Герої»! Ми знаємо, що бійці батальйону «Івано-Франківськ» пішли допомагати своїм побратимам, які утримували Іловайськ.

Отримані кошти від працівників СБУ міліціонери Прикарпаття передали сім’ям загиблих правоохоронців. Родини щиро вдячні за допомогу. Мати та батько загиблого героя – Андрія Карабіновича розповідають, що ці кошти відкладають, аби встановити пам’ятну дошку синові.

 

Вони також розповіли, що пам’ятають про її сина й друзі по особистому життю, і керівництво УМВС. Як відомо, з ініціативи громадських організацій нещодавно відбувся турнір пам’яті Андрія. Команда переможців завітала до родини загиблого колеги і передала здобутий кубок та тисячу гривень.

На жаль, поки що не всі родини мають змогу поховати своїх синів. Але пам’ять про них невмируща. Зокрема, й завдяки дружині та сину, які досі сподіваються дізнатися долю свого чоловіка та батька. Працівники УМВС в Івано-Франківській області висловили слова співчуття родині та передали гроші, зібрані працівниками СБУ.


Like

Категорії
Життя
Новини
Loading...