Навчання в “червоній” зоні: понад сто шкіл Прикарпаття 1 вересня своїх дверей для учнів не відчинять

Замість шкільних парт знову гаджети та ноутбуки. Навчальний рік на Прикарпатті розпочнеться вчасно, але понад сто шкіл Прикарпаття 1 вересня своїх дверей для учнів...

Замість шкільних парт знову гаджети та ноутбуки. Навчальний рік на Прикарпатті розпочнеться вчасно, але понад сто шкіл Прикарпаття 1 вересня своїх дверей для учнів не відчинить

А все тому, що потрапили до «червоної зони». У ній наразі Городенківський, Косівський, Тисменицький райони та місто Коломия. Там призупинили свою роботу всі державні дитячі садочки, а освітній процес у школах почнеться дистанційно, йдеться у сюжеті каналу “402“.

Навчання, пояснюють у профільному департаменті, буде відбуватися, як і під час перших тижнів карантину в Україні.

«Вже накопичені певні механізми, вчителі працюють з різними освітніми платформами, тому це вже не є великою проблемою. Звичайно, це не найкраща форма навчання, але у “червоній” зоні вона необхідна. Школа, яка знаходиться на дистанційному навчанні у цій зоні – мінімально це 14 днів. Якщо відкинемо вихідні, то не так вже й багато».

Натомість у районах, які потрапили під жорсткий карантин, настрої не такі оптимістичні.

За словами міського голови Коломиї Ігоря Слюзара, ведуться перемовини з департаментом освіти і хочуть, аби навчальний процес у школах міста стартував з 7 вересня.

Читайте також: На Прикарпатті відновили лише 9% інфраструктури пошкодженої червневою повінню

Категорії
Життя
Новини
Loading...