Like

Пальчевський: Нам потрібно вберегти наших вчителів, оскільки вони знаходяться в великій зоні ризику

Громадський діяч і підприємець Андрій Пальчевський вважає за необхідне захистити вчителів українських шкіл від зараження коронавірусом напередодні початку нового навчального року, оскільки вони знаходяться...

Громадський діяч і підприємець Андрій Пальчевський вважає за необхідне захистити вчителів українських шкіл від зараження коронавірусом напередодні початку нового навчального року, оскільки вони знаходяться в зоні ризику.

Коли відкриють школи, діти принесуть інфекцію додому і школи переведуть спочатку на пів відвідування, потім на невідвідування. І очікувати, що до появи вакцини ми зможемо жити повноцінним життям, в тому числі і в школі, не можна. Нам потрібно вберегти наших вчителів, оскільки вони знаходяться в великій зоні ризику“, – заявив Пальчевський.

Лідер політичної сили “Перемога Пальчевського” прогнозує непросту ситуацію в Україні у зв’язку з другою хвилею епідемії коронавіруса.

Випробування для нашого народу продовжаться і буде дуже серйозний час для випробування керівництва як медицини, так і економіки в цілому“, – сказав Пальчевський.

Нагадаємо, 1 липня була зареєстрована політична сила “Перемога Пальчевського”, лідером якої є Андрій Пальчевський. Раніше він заявляв, що вирішив пожити в 10 районах столиці, щоб детальніше ознайомитися з проблемами українців. Популярний політик, в рамках своєї ініціативи, вже пожив в Деснянському та Дарницькому районах.


Like

Категорії
Влада
Новини
Loading...