Like

Поліцейські Івано-Франківщини вшанували пам’ять загиблих на службі колег. ФОТО

Напередодні Дня пам’яті захисників України керівництво поліції, колеги й рідні вшанували загиблих працівників міліції та поліції, які віддали свої життя за захист прав і...

Напередодні Дня пам’яті захисників України керівництво поліції, колеги й рідні вшанували загиблих працівників міліції та поліції, які віддали свої життя за захист прав і свобод громадян у боротьбі із злочинністю та за захист територіальної цілісності України.

Про це інформує пресслужба поліції Івано-Франківської області.

28 серпня в обласній поліції вшанували загиблих працівників при виконанні службових обов’язків. Йдеться про 24 правоохоронці за часів незалежності й АТО.

Начальник ГУНП в Івано-Франківській області Володимир Голубош звернувся до рідних загиблих і наголосив, що керівництво поліції області докладає значних зусиль, щоб сім’ї загиблих побратимів ніколи не залишалися поза увагою і турботою.

Вшануймо пам’ять мужніх правоохоронців, які віддали власне життя заради життя і здоров’я інших. Ми схиляємо голови у тузі за нашими побратимами, чия самовіддана служба навічно залишилася в наших серцях. Вони віддали своє життя в ім’я свого народу і вільної Незалежної України”, – сказав Володимир Голубош.

Героїв вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до Пам’ятника працівникам органів внутрішніх справ. Також у каплиці Святого Великомученика Георгія Побідоносця, розташованій поруч з обласною поліцією, відбулася поминальна панахида.

Наприкінці сім`ї загиблих правоохоронців отримали матеріальну допомогу від ГУНП Івано-Франківщини й обласного профспілкового комітету атестованих працівників органів внутрішніх справ.

Читайте також: На завершальному етапі капітальний ремонт дороги Р-62 Криворівня – Чернівці. ФОТО


Like

Категорії
Життя
Новини
Loading...