Прикарпатські рятувальники допомогли туристу, який травмувався у горах

Сьогодні, 30 серпня, о 15:13 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що під час сходження туристичної групи, в кількості 5 осіб, з вершини г....

Сьогодні, 30 серпня, о 15:13 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що під час сходження туристичної групи, в кількості 5 осіб, з вершини г. Говерла по “синьому маршруту” травмував нижню кінцівку громадянин 1972 року народження, житель м. Надвірна.

Про це повідомляє Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

О 15:17 для проведення аварійно-рятувальних робіт було залучено рятувальників Ворохтянського пошуково-рятувального відділення ур. Заросляк Спеціалізованої пошуково-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

О 16:10 працівники пошуково-рятувального відділення прибули до потерпілого туриста, наклали шину на травмовану кінцівку та за допомогою спеціальних нош розпочали транспортування до спортивної бази “Заросляк”.

О 18:05 Ворохтянські рятувальники знесли травмованого туриста до спортивної бази “Заросляк”, де передали потерпілого бригаді швидкої медичної допомоги, якою його було направлено на обстеження в Надвірнянську ЦРЛ.

Читайте також: У Богородчанах вандали позривали крісла з місцевого стадіону. ФОТО

Категорії
Трафунки
Новини
Loading...