Like

Прикарпатські журналісти вшанували пам’ять своїх загиблих колег

Пам’ять журналістів, які загинули під час виконання професійних обов’язків, вшанували поблизу Івано-Франківська на Алеї пам’яті. Під час урочистостей журналісти також відкрили ще одну пам’ятну...

Пам’ять журналістів, які загинули під час виконання професійних обов’язків, вшанували поблизу Івано-Франківська на Алеї пам’яті. Під час урочистостей журналісти також відкрили ще одну пам’ятну дошку.

Серед журналістів Прикарпаття єдиним, хто загинув під час виконання професійних обов’язків, є Тарас Процюк. Чоловік працював оператором та загинув у 2003-му році в Іраку, коли йому було 35 років. У його честь в Івано-Франківську назвали вулицю, пише “Суспільне”.

За словами відповідального секретаря обласної організації Національної спілки журналістів України Вікторії Плахти, тут щороку вшановують пам’ять колег, які померли.

Також на зустрічі вирішили започаткувати конкурс імені Андрія Зацерковного – прикарпатського журналіста, який очолював п’ять обласних видань. Він також заповів гроші на підтримку обласної спілки журналістів.

Читайте також: Похолодання в Україні буде недовгим


Like

Категорії
Життя
Новини
Loading...