Зведений загін прикарпатських поліцейських вирушив на Схід України. ФОТО

На Донеччину вирушив зведений загін поліцейських Івано-Франківщини, які замінять своїх колег і впродовж двох місяців нестимуть службу з охорони публічного порядку в зоні ООС....

На Донеччину вирушив зведений загін поліцейських Івано-Франківщини, які замінять своїх колег і впродовж двох місяців нестимуть службу з охорони публічного порядку в зоні ООС.

Про це інформує пресслужба поліції Івано-Франківської області.

18 вересня тридцять бійців роти патрульної служби поліції особливого призначення “Івано-Франківськ” вирушили у Маріуполь, щоб замінити колег. У складі зведеного загону вирушили працівники відділів та відділень поліції.

У зоні проведення ООС поліцейські допомагатимуть місцевим колегам забезпечувати публічний порядок та виконуватимуть інші завдання, поставлені керівництвом. Для виконання службових обов’язків поліцейських забезпечили усім необхідним, зокрема і засобами індивідуального захисту.

Я переконаний, що ви з честю та гідністю виконаєте свій професійний обов’язок і повернетесь додому живими та неушкодженими“, – зазначив заступник начальника обласної поліції Василь Кіцелюк.

Також заступник керівника наголосив на обов’язковому дотриманні заходів особистої безпеки та карантинних обмежень.

Провести правоохоронців в чергове відрядження прийшли рідні, друзі та колеги. За кілька днів на Прикарпаття повернуться колеги, що нині несуть службу на Донеччині.

Читайте також: Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом наїзду на 10-річного хлопчика в Калуші


Like

Категорії
Життя
Новини
Loading...