Влада Прикарпаття проситиме в Уряду додаткових грошей на ліквідацію наслідків повені

Станом на сьогодні із виділених для області 480 мільйонів гривень на подолання наслідків стихії вже використано 157 мільйонів. За ці кошти виплачено матеріальну допомогу...

Станом на сьогодні із виділених для області 480 мільйонів гривень на подолання наслідків стихії вже використано 157 мільйонів. За ці кошти виплачено матеріальну допомогу людям, які постраждали від червневої негоди, та профінансовано частково капітальний ремонт зруйнованих об’єктів.

Про це інформує пресслужба Івано-Франківської ОДА.

Наразі розпорядниками коштів відпрацьовано проєктно-кошторисну документацію на відновлення пошкоджених об’єктів. Проведено 207 експертиз проектів, 188 переговорних процедур закупівлі товарів і послуг в одного учасника, укладено 335 (73%) угод із підрядними організаціями на виконання робіт, – повідомив начальник управління з питань цивільного захисту ОДА Володимир Стебницький. – Відновлювальні роботи розпочато на 313 об’єктах, що становить 68,2 %, а на 135 – завершені (29,4%)”.

Для 128 об’єктів, відновлення яких проводить управління капітального будівництва в області,  виділено  кошти в сумі 130 925,336  тис. грн., з них станом на сьогодні укладено 80 угод на загальну суму   100 008,430  тис. грн., на яких розпочато роботи; на семи об’єктах технаглядами перевіряються договірні ціни для укладання угод; проводиться експертиза розробленої проектної документації по 21  об’єкту; завершується розробка проектної документації по 15  об’єктах; повернуто на доопрацювання п’ять проектів.

Касові видатків складають 30 779,311 тис.грн. (фактичні касові видатки – 29 941,463 тис.грн., у казначейську службу направлено для оплати актів виконаних робіт на суму  837,848 тис.грн.,).

Окрім того, тривають роботи щодо будівництва доріг та мостів, які пошкодила червнева стихія. За словами директора ДП «Дороги Прикарпаття» Андрія Сазонова, підрядні організації працюють на всіх об’єктах.

Слід зазначити, що на відновлення доріг передбачено 168 мільйонів гривень, з яких 43 мільйони – на будівництво зруйнованих мостів. Касові видатки складають понад 33 мільйони.

Хочу зазначити, що наразі ризику щодо невикористання коштів, виділених на ліквідацію наслідків стихії, в області не спостерігається”, – зазначив Віталій Федорів.

Керівник Прикарпаття резюмував, що незабаром в області працюватиме комісія Мінрегіону, яка вивчатиме хід виконання відновлювальних робіт, а також додаткову потребу фінансового ресурсу у розмірі 350 мільйонів гривень.

Головне фото ілюстративне.

Читайте також: Поліцейські, рятувальники та нацгвардійці Прикарпаття спільно з небайдужими громадянами розшукали безвісти зниклу пенсіонерку

Категорії
Гроші
Новини
Loading...