Like

Калушан просять принести квіти в 100-річний храм

На прийдешню неділю, 27 вересня, припадає празник Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, що є одним із дванадцяти головних свят і бере свій початок...

На прийдешню неділю, 27 вересня, припадає празник Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, що є одним із дванадцяти головних свят і бере свій початок ще з IV століття.

Упродовж усіх цих сторіч Свята Церква не перестає воздвигати у храмі прикрашений квітами та зіллям Хрест, поклонятися йому та оспівувати Творця Всесвіту:

“Величаємо Тебе, Христе — Життя наше, і шануємо хрест Твій святий, бо Ти визволив нас із неволі ворожої”.

Наслідуючи цю прекрасну древню традицію, парафія святого Архистратига Михайла звернулася до калушан поофірувати хоча б по одній троянді для оздоблення Хреста, пишуть “Вікна”.

У зверненні парафії йдеться:

“Адже троянда — це квітка Марії. А її шипи символізують страждання і сльози, спричинені Небесній Матері нашими гріхами”.

Калушан просять приносити до храму святого Архистратига Михаїла троянди впродовж п’ятниці, 25 вересня, і залишати в паламаря, щоб у суботу, 26 вересня, церковні сестри могли приготовити з квітів оздобу для Господнього Хреста.

Головне фото ілюстративне.

Читайте також: Рятувальники ліквідували пожежу в кімнаті багатоповерхівки на Чорновола. ФОТО


Like

Категорії
Життя
Новини
Loading...