Like

Якою буде погода в жовтні: синоптики дали прогноз

Експерти з Укргідрометцентру заявляють, що українцям варто готуватися до похолодання у жовтні, адже це перехідний період до зими. Температура буде поступово знижуватися, а опади будуть...

Експерти з Укргідрометцентру заявляють, що українцям варто готуватися до похолодання у жовтні, адже це перехідний період до зими. Температура буде поступово знижуватися, а опади будуть збільшуватися. Температура у другий місяць осені буде на рівні з попередніми роками, а от опадів буде більше.

Цьогоріч в Україні у жовтні середньомісячна температура коливатиметься у межах 7-12 градусів з позначкою “+”. У гірських місцевостях цей температурний показник опускається нижче: у межах від +6 до +7 градусів. Це у межах середніх багаторічних значень, пише “Радіо Максимум”.

Загалом кліматична характеристика для жовтня стандартна – аномальних температур не очікується для України в цей період.

Щодо опадів, то у містах буде 30-65 мм, а в горах – від 75 до 100 мм. Цей показник у межах середніх багаторічних значень і майже як попереднього місяця. Також ймовірні заморозки на поверхні ґрунту наприкінці місяця, крім південних та більшості центральних областей.

За даними синоптиків, українці повинні готуватися до подальшого переходу осені в зиму, адже бабиного літа вже не буде. Варто звернути увагу на стан каналізаційних систем, щоб не було затоплень. Також проінспектуйте щілини, через які може забувати холодний вітер.

Головне фото ілюстративне.

Читайте також: Правоохоронці Івано-Франківщини розпочали кримінальне провадження за незаконне перевезення лісодеревини. ФОТОLike

Категорії
Життя
Новини
Loading...