Керівництво патрульної поліції подякою відзначило чоловіка, який врятував самогубцю

Герої – звичайні люди, які живуть поряд з нами, користуються з нами одним транспортом, стоять поряд з нами в черзі у магазині, чи просто...

Герої – звичайні люди, які живуть поряд з нами, користуються з нами одним транспортом, стоять поряд з нами в черзі у магазині, чи просто є випадковими перехожими.

Одним з таких перехожих, який опинився в потрібному місці в потрібний час є Андрій Зіновійович. Чоловік став очевидцем того, як самогубця зіскочила з мосту в ріку.

Мужній чоловік, не вагаючись, кинувся рятувати жінку. Наш герой витягнув потерпілу на берег та підтримував її до приїзду швидкої, рятувальників та поліцейських.

Андрія Зіновійович поділився пережитим:

“Я відпочивав з другом на березі ріки, як раптом помітив невідому, яка стрибнула з мосту донизу. Одразу ж кинувся до неї та витягнув з води на сушу, а мій товариш викликав відповідні служби. Гадаю на моєму місці так вчинив би кожен”, – коментує чоловік.

Керівники патрульної поліції подякою та пам’ятними сувенірами відзначили мужній вчинок чоловіка, адже порятунок життя – гідне найвищої похвали.

Читайте також: Прикарпатські поліцейські зупинили нетверозого водія, який мав при собі наркотики. ФОТО


Like

Категорії
Життя
Новини
Loading...