На Калущині відбудеться 5-й турнір пам’яті футболіста Тараса Яціва

У неділю, 11 жовтня, відбудеться футбольний турнір ветеранів пам’яті Тараса Яціва. У змаганнях візьмуть участь одразу дві збірні команди ветеранів міста Калуша, а також ветеранські...

У неділю, 11 жовтня, відбудеться футбольний турнір ветеранів пам’яті Тараса Яціва.

У змаганнях візьмуть участь одразу дві збірні команди ветеранів міста Калуша, а також ветеранські команди сіл Гуменова і Перекосів, пишуть “Вікна”.

Початок турніру — в неділю, 11 жовтня, о 12.00.

Традиційний, 5-й за ліком турнір ветеранських команд буде проведений силами громади села Гуменова та за сприяння комітету ветеранів Івано-Франківської обласної асоціації футболу і Федерації футболу Калуського району.

Попередніми переможцями змагань ставали:

  • 2016 рік — ветерани ФК “Гуменів”;
  • 2017 рік  — ветерани ФК “Калуш”;
  • 2018 рік — ветерани ФК “Перекоси”;
  • 2019 рік — ветерани ФК “Калуш”.

Нагадаємо, що гравець команди села Гуменова Калуського району Тарас Яців відійшов у вічність на 48-му році життя. Під час матчу футболіст зіштовхнувся з гравцем команди Галича, але рівновагу не втратив. Однак за кілька секунд він підняв вгору руку, показуючи, що йому зле. Футболіст знепритомнів просто на полі.

Гравці та лікарі команд намагалися привести Тараса до тями ще до приїзду швидкої медичної допомоги. Та врятувати його, на жаль, не вдалося.

Довідково:

Тарас Яців народився 18 жовтня 1967 року в селі Гуменові Калуського району. За свою футбольну кар’єру виступав у складі команди “Хімік” (Калуш), “Спартак-2” (Івано-Франківськ), “Нафтовик” (Долина), “Скала” (Стрий), ФК “Калуш”, ФК “Тужилів”. З юнацьких років і до кінця свого життя грав за футбольну команду свого рідного села. У жовтні йому мало б виповнитись 53.

Читайте також: Прикарпатські спортсмени перемогли у міжнародних змаганнях зі стрибків з трампліна

Категорії
Життя
Новини
Loading...