Андрій Пальчевський: Україна не готова до вірусного навантаження

Кандидат в мери Києва від політичної партії «Перемога Пальчевського» Андрій Пальчевський вважає, що в Україні відсутні можливості для боротьби з пандемією коронавіруса на належному...

Кандидат в мери Києва від політичної партії «Перемога Пальчевського» Андрій Пальчевський вважає, що в Україні відсутні можливості для боротьби з пандемією коронавіруса на належному рівні.

«Ми говоримо про пандемію і про 4,5 тисячі хворих на добу. Я розмовляв з фахівцями, які припускають, що кількість хворих на коронавірус безпосередньо перед виборами буде близько 9-10 тисяч на день. На жаль, буде зростати і кількість померлих від вірусу. Ми знаємо, що наша країна не готова до вірусного навантаження», – сказав Пальчевський.

На думку політика, відповідальні за сферу охорони здоров’я в Україні не справляються з вирішенням проблем епідемії коронавіруса в країні.

«Я нікого не критикую, але перед тим, як обирати фельдшера Радуцького керувати медициною напередодні пандемії і втілювати в життя на тлі пандемії дуже сумнівну медичну реформу, потрібно було подумати двічі», – зазначив Пальчевський.

Нагадаємо, що гроші з антикризового фонду по боротьбі з коронавірусом пішли на будівництво доріг – 35 млрд грн; на апарати ШВЛ, ПЛР-тести і доплати лікарям – 8,3 млрд грн; на допомогу безробітним – 8 млрд грн.


Like

Категорії
Влада
Новини
Loading...