На Франківщині чоловіку, в якого через африканську чуму забрали свиней, відшкодували збитки

23 серпня 2020 року за результатами лабораторних досліджень Івано-Франківською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби було виявлено захворювання африканської чуми свиней, які загинули в особистому селянському...

23 серпня 2020 року за результатами лабораторних досліджень Івано-Франківською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби було виявлено захворювання африканської чуми свиней, які загинули в особистому селянському господарстві жителя с. Луковець-Журівський на Рогатинщині.

Про це інформує Головне управління Держпродспоживслужби в Івано – Франківській області.

На території вогнища спеціалістами Держпродспоживслужби та державної служби ветеринарної медицини проведенні всі заходи по локалізації, ліквідації спалаху та запроваджені профілактичні заходи щодо недопущення розповсюдження захворювання африканської чуми свиней на території області.

Було прийнято рішення щодо відшкодування майнової шкоди (збитків), завданої фізичним особам внаслідок запровадження карантину тварин у зв’язку з проведенням робіт щодо ліквідації та профілактики африканської чуми, спрямованих на їх вилучення з метою знищення, у розмірі 107 723,21 гривень.

Вчора, 5 жовтня, власнику тварин відшкодовано майнову шкоду (збитки) внаслідок запровадження карантину у повному обсязі.

Головне фото ілюстративне.

Читайте також: Прикарпатські рятувальники знайшли чоловіка, який заблукав в лісовому масиві


Like

Категорії
Гроші
Новини
Loading...