Посадовці ОДА вивчають проблеми в об’єднаних територіальних громадах

Представники облдержадміністрації вивчають надзвичайно широке коло питань. На виконання доручення голови обласної державної адміністрації Віталія Федоріва щодо налагодження комунікації, співпраці, надання методичної допомоги у...

Представники облдержадміністрації вивчають надзвичайно широке коло питань.

На виконання доручення голови обласної державної адміністрації Віталія Федоріва щодо налагодження комунікації, співпраці, надання методичної допомоги у забезпеченні діяльності ОТГ області посадовці апарату і структурних підрозділів ОДА відвідують громади, зустрічаються з їхніми керівниками та працівниками виконавчих органів, жителями задля вивчення потреб і проблемних питань на місцях, вирішення яких потребує допомоги обласного або державного рівня.

Наприклад, керівник служби у справах дітей ОДА Іван Ковалик, перебуваючи у Новицькій ОТГ, спілкувався з учасником АТО щодо вирішення соціально-побутових проблем, а з керівництвом ОТГ та виконувачами обов’язків старост – щодо ремонту доріг. Крім того, від оглянув роботи із берегоукріплення у селі Середній Угринів.

Директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Іван Андріїшин, який відвідав Коршівську ОТГ, після спілкування з головою ОТГ Ярославом Савчуком та її окремими жителями виокремив першочергові питання, які слід вирішувати у цій громаді. Йдеться про капітальний ремонт дороги місцевого значення Коршів – Раківчик, завершення будівництва очисних споруд у селі Коршів, закупівлю сміттєвоза та баків для вивезення сміття, придбання меблів для Коршівської школи.

У Загвіздянській об’єднаній територіальній громаді з жителями села поспілкувався заступник начальника управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Василь Артим. Разом із головою Загвіздянської сільської ради ОТГ Володимиром Ружанським та жителем села із вул. Калинової Андрієм Брустурняком вони оглянули берег річки Бистриця Солотвинська, який зазнав руйнації внаслідок паводку. З цього приводу оформлено відповідне звернення, яке направлено у профільні управління облдержадміністрації.  

Завідувач сектору оборонної роботи апарату ОДА Мирослава Саманів у Печеніжинській ОТГ розглянула питання капітального та поточного ремонту дорожнього покриття автомобільних доріг загального користування місцевого значення, капітального ремонту аварійного моста на автодорозі Великий Ключів – Молодятин, потребу берегоукріплення річки Прут у селі Кийданці та Княждвір, розчистки русел та берегоукріплення річки Печеніга в селищі Печеніжин в районі вул. Шевченка, а також будівництва в об’єднаній територіальній громаді басейну.

З мешканцями Верхнянської ОТГ спілкувався заступник директора департаменту соціальної політики ОДА Степан Микицей. Посадовець ознайомився із роботою центру надання адміністративних послуг. Відтак обговорив з представниками місцевої влади питання, які потребують вирішення. Зокрема, ремонт доріг, земельні питання, проблемні питання галузей освіти і культури.

Начальник управління екології та природних ресурсів ОДА Андрій Пліхтяк зустрівся та поспілкувався з головою Яблунівської ОТГ Зеновієм Томащуком, головою райдержадміністрації Петром Іванишиним та депутатами Яблунівської ОТГ. Під час зустрічі йшлося про укріплення берегів після червневого паводку, відновлення доріг державного та комунального значення, комунальних мостів, пошкоджених ліній електропередач та виплати заробітної плати працівникам органів місцевого самоврядування.

Заступник начальника управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації Ольга Гуменяк відвідала Старобогородчанську ОТГ, де обговорила питання децентралізації, ремонту доріг державного та місцевого значення, виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та хід ліквідації наслідків червневої стихії.

Виїзди посадовців ОДА у територіальні громади області продовжуються.

Читайте також: Як на Прикарпатті будують міст через Дністер. ВІДЕО

Категорії
Влада
Новини
Loading...