Прикарпатець став бронзовим призером чемпіонату світу з шашок серед юнаків

“Спортивна гордість Косівщини” – таке почесне звання присвоїли спортсмену із Бабина Косівського району Івану Олексюку, який нещодавно повернувся із Туреччини бронзовим призером чемпіонату світу...
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

“Спортивна гордість Косівщини” – таке почесне звання присвоїли спортсмену із Бабина Косівського району Івану Олексюку, який нещодавно повернувся із Туреччини бронзовим призером чемпіонату світу з шашок-64 серед юнаків.

Про це інформує Косівська РДА.

Іван Олексюк –  кандидатом у Майстри спорту України з шашок, багаторазовим призером чемпіонатів України з шашок, неодноразовим учасником міжнародних змагань з шашок.

Подяками райдержадміністрації та районної ради відзначили батьків Івана –  Марію та Василя Олексюків – за зразкове виховання хлопця, всебічну підтримку юнака на його шляху до нових спортивних досягнень.

За вміння віднайти та розгледіти спортивний талант у дитині, наполегливу систематичну працю, самовідданість у розвитку та пропаганді шашок і шахів на Косівщині нагороджений також перший тренер бронзового призера чемпіонату світу з шашок-64 Володимир Хлопков.


Читайте також: У Франківську відкрили ресторан “Black & White”. ФОТО

Категорії
Життя
Новини
Loading...