Like

Франківський геріатричний пансіонат потребує допомоги. ФОТО

Мешканці та працівники Івано-Франківського геріатричного пансіонату просять допомоги, щоб закупити засоби індивідуального захисту. Про це журналістам Суспільного Карпати розповів директор закладу Віталій Яворський. Зараз у пансіонаті...

Мешканці та працівники Івано-Франківського геріатричного пансіонату просять допомоги, щоб закупити засоби індивідуального захисту.

Про це журналістам Суспільного Карпати розповів директор закладу Віталій Яворський.

Зараз у пансіонаті проживає близько 150 мешканців. Ще 105 людей там працює. Під час роботи працівники повинні змінювати маску кожні чотири години. За словами Віталія Яворського, на це коштів не вистачає.

“За гроші з бюджету певну кількість масок закупили, але усі гроші витратити на засоби індивідуального захисту не можемо. Нам треба годувати, одягати мешканців. У нас є інші видатки, – розповідає Віталій Яворський. – Тому я звернувся у мережі, бо знаю, що нас завжди підтримувало волонтерське середовище, ми ніколи не були обділені благодійниками. Масок нам треба у необмеженій кількості. Якщо порахувати по нормі, то треба сотні-тисячі масок. Але це неможливо. Треба хоча б три-чотири маски на зміну”.

Крім масок, у геріатричному пансіонаті потребують рукавиці для працівників та дезінфікуючі засоби.

У день виборів, 25-го жовтня, у закладі також працюватиме виборча дільниця. Віталій Яворський каже, що швидше за все забезпечення засобами індивідуального захисту пансіонат також має взяти на себе.

“Прийде багато людей, спостерігачів, журналістів, членів комісій і довірених осіб. Треба буде частіше прибирати і дивитися за тим, щоб усі були в масках”, – сказав Віталій Яворський.

Всього від початку пандемії в Івано-Франківському геріатричному пансіонаті на COVID-19 захворіло десятеро працівників, у тому числі і керівник закладу Віталій Яворський. Серед мешканців пансіонату жодного хворого не було.

“Ми жорстко все контролюємо. Ми навіть переговорили з мешканцями про те, що якщо вони бачать когось із працівників без рукавичок чи без маски, то мають повідомляти про це. Цю людину будемо карати, бо це – життя людей”, – додав очільник закладу.

Читайте також: На Прикарпатті перевіряють стан доріг. ФОТО


Like

Категорії
Гроші
Новини
Loading...