Like

Франківські патрульні у трьох осіб знайшли наркотики. ФОТО

За вчорашню зміну патрульні у Франківську виявили у трьох громадян заборонені речовини. Цієї ночі на вулиці Галицькій інспектори звернули увагу на 2 підозрілих чоловіків....

За вчорашню зміну патрульні у Франківську виявили у трьох громадян заборонені речовини.

Цієї ночі на вулиці Галицькій інспектори звернули увагу на 2 підозрілих чоловіків. Останні, помітивши патрульних, помітно занервували та різко змінили напрямок руху.

Інспектори їх зупинили та, згідно зі ст. 34 Закону України “Про Національну поліцію”, провели поверхневу перевірку осіб. У одного з них патрульні виявили – два паперові згортки та скляну ємність з речовиною, схожою на наркотичну, а в іншого – 4 ємкості та шприц з невідомою речовиною. Звідки у них виявлене 19-річний та 23-річний місцеві жителі пояснити не змогли.

Третього громадянина виявили інспектори роти ТОР на вулиці Білозіра. Помітивши патрульних, останній намагався уникнути зустрічі з ними. Інспектори вирішили перевірити чоловіка та провівши у нього поверхневу перевірку, виявили згорток із речовиною невідомого походження, схожою на наркотичну.

Патрульні громадян затримали та викликали на місце слідчо-оперативну групу. Ймовірні наркотики вилучено та направлено на експертне дослідження”, – йдеться у повідомленні правоохоронців.

Читайте також: У Франківську на Надрічній горіла автівка: деталі


Like

Категорії
Трафунки
Новини
Loading...