Like

Плавчиня з Прикарпаття здобула “золото” чемпіонату України

З 13 по 15 листопада в Дніпрі відбувся чемпіонат України з плавання серед молоді. У змаганнях відзначилася калуська плавчиня, нині — студентка Броварського вищого...

З 13 по 15 листопада в Дніпрі відбувся чемпіонат України з плавання серед молоді. У змаганнях відзначилася калуська плавчиня, нині — студентка Броварського вищого спортивного професійного училища Анастасія Габльовська.

Дівчина посіла перше місце на дистанції 50 метрів брасом. Про це в соцмережі повідомила мама спортсменки Наталія Габльовська, опублікувавши фото грамоти і медалі, пишуть “Вікна”.

Наталія Габльовська розповіла, що її дочка впродовж 10 років займається спортом. Уперше Настю привели на плавання до «Посейдону», коли їй було всього шість. Її перший тренером була Ніна Андріївна Тропезоян. Згодом юну плачиню перевели в спортивну групу до Ірини Валентинівни Ніневської, яка стала другою мамою для Насті, адже вклала в неї душу.

Згодом дівчина почала брати участь у місцевих, обласних, всеукраїнських змаганнях. І в результаті в 14 років стала наймолодшим кандидатом в майстри спорту в західній Україні. Анастасія Габльовська — дворазова чемпіонка України, чотириразова срібна призерка України, а віднедавна їй вручили нагороду майстра спорту.

Анастасія вже третій рік навчається в школі олімпійського резерву в Броварах. До того навчалася у Калуській гімназії імені Дмитра Бахматюка, розповідає мама. Зізнається, що для дочки найважчим був перший рік навчанняв Броварах. Не обходилося і без сліз, адже було багато конкурентів із досягненнями. Але тепер юна плавчиня звикла бути далеко від дому. Додому приїжджає вкрай рідко. Каже, що плавання — її стихія.

Анастасія мріє про олімпійські ігри, олімпійську медаль та змагання в США. Мама має надію, що дочка доб’ється омріяного визнання і успіху.

Читайте також: На Прикарпатті вшанували учасників Революції Гідності. ФОТО


Like

Категорії
Життя
Новини
Loading...