Like

Укрзалізниця під час ремонту міняє колір вагонів. ФОТО

Укрзалізниця продовжує реставрувати парк вагонів. Окрім внутрішнього вдосконалення, у компанії вирішили замінити колір вагонів – зі світлого та темний. Рішення про зміну кольору вагонів...

Укрзалізниця продовжує реставрувати парк вагонів. Окрім внутрішнього вдосконалення, у компанії вирішили замінити колір вагонів – зі світлого та темний.

Рішення про зміну кольору вагонів ухвалили після того, як порадились з провідниками. Про це повідомив голова Укрзалізниці Володимир Жмак у дописі у фейсбуці.

“Вирішили змінити і фарбування вагонів: світлий фон — на темний. Нові кольори — не лише гарно, а й практично. Провідники результатом задоволені”, – написав Жмак.

Керівник компанії також поділився іншими деталями про перебіг ремонту. Так він розповів, що у вагонах встановлюють камери, замінюють поручні, облаштовують полички для мобільних телефонів та USB-розетки.

Зазначимо, що раніше в Укрзалізниці повідомили, що з 1 грудня повертають у потяги продаж кави та чаю Чай та кава повертаються у потяги: провідники знову пропонуватимуть пасажирам гарячі напої . Про це просили багато пасажирів. Напої подаватимуть в одноразовому посуді. А ціна кави та чаю – не зміниться, за склянку напою потрібно буде заплатити 10 гривень.

Читайте також: На Прикарпатті очікують похолодання та мокрий сніг


Gastro If
Gastro If

Категорії
Комуналка
Новини
Loading...