Взимку кількість викликів на “104” зростає вдвічі

З початку року аварійно-диспетчерська служба “Івано-Франківськгазу” опрацювала 20 тисяч звернень. Якщо влітку за день надходить до 60 звернень, то зараз – 90. І ця...

З початку року аварійно-диспетчерська служба “Івано-Франківськгазу” опрацювала 20 тисяч звернень.

Якщо влітку за день надходить до 60 звернень, то зараз – 90. І ця цифра зростає. Як свідчить статистика минулого року, при мінусовій температурі екстрена служба “104” опрацьовує близько 140 викликів на день, інформує АТ “Івано-Франківськгаз”.

Головна причина різкого зростання кількості викликів – самовільне встановлення споживачами газових приладів для обігріву приміщень, втручанням в конструкцію системи газопостачання та газових приладів, а також їх неналежний технічний стан.

Щоб вчасно відреагувати на виклик та не допустити надзвичайно ситуації, цілодобово працює 30 бригад “104”. Це 384 працівники: майстри, слюсарі, водії та диспетчери. Цього року вони опрацювали 20 тис. викликів і подолали 344 тис. км. Адже щоб доїхати в населений пункт сільської місцевості, бригаді “104” інколи потрібно проїхати десятки кілометрів.

Просимо споживачів, які повідомляють про запах газу у помешканні, правдиво надавати інформацію диспетчеру: чи є вдома хворі. Наша бригада, незалежно від відповіді споживача, обов’язково приїде. Але якщо в помешканні є хворий, після виклику одразу проведе дезінфекцію захисних костюмів та спецавтомобіля з обладнанням”, – каже начальник АДС “Івано-Франківськгазу” Сергій Прокопенко.

Читайте також: Оприлюднено програму Перегляду сучасного польського кіно “Під Високим Замком”

Категорії
Комуналка
Новини
Loading...