Оплачувати за проїзд у Калуші можна буде через Bluetooth

Є можливість вже у першому кварталі наступного року впровадити на автобусах загального користування громади електронний квиток. Про це під час оперативної наради у міськвиконкомі...

Є можливість вже у першому кварталі наступного року впровадити на автобусах загального користування громади електронний квиток.

Про це під час оперативної наради у міськвиконкомі повідомив начальник управління економічного розвитку Калуської міської ради Юрій Соколовський, інформують “Вікна”.

А саме: систему оплати проїзду через телефонний додаток. У такому разі оплачувати за проїзд можна буде через Bluetooth. За словами Юрія Соколовського, запровадити такий спосіб оплати проїзду можна досить швидко.

Уже в другому кварталі є можливість впровадження нашої пластикової картки. Для цього потрібно буде провести перемовини з перевізниками і встановити валідатори в 60-ти автобусах. Міський голова Андрій Найда зазначив: чекати другого кварталу не потрібно, а вже в першому для початку запровадити систему оплати проїзду карткою в чотирьох комунальних автобусах.

Утім, пластикова картка для оплати проїзду має надавати мешканцям громади пільгових категорій можливість безоплатного проїзду — за рахунок бюджету. У такому разі вони повинні мати можливість скористатися нею не лише під час проїзду в комунальних автобусах, а й на усіх інших автобусах загального користування громади.

Головне фото ілюстративне.

Читайте також: Калушани зможуть відслідковувати рух комунальних автобусів в режимі реального часу

Категорії
Комуналка
Новини
Loading...