Калуській громаді передають понад 800 га земель

10 грудня Калуська міська рада підтримала проєкт рішення “Про ініціювання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності у комунальну власність Калуської міської територіальної...

10 грудня Калуська міська рада підтримала проєкт рішення “Про ініціювання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності у комунальну власність Калуської міської територіальної громади”.

Як ідеться у його преамбулі, рішення прийнято на звернення  Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області від 18 листопада та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 листопада поточного року “Деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин”, пишуть “Вікна”.

Міська рада своїм рішенням ініціювала передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Калуської міської територіальної громади в межах території відповідної громади та доручила  міському голові від імені Калуської міської громади вчиняти необхідні дії для прийняття земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність.

Як повідомив міський голова Андрій Найда, 11 грудня в Держгеокадастрі він підписав необхідні документи, які дозволять отримати в комунальну власність Калуської територіальної громади майже 802 га земель сільськогосподарського призначення.

“Для нашої громади це можливість отримання додаткових доходів від користування даними земельними ділянками”, — прокоментував міський голова.

Читайте також: Прикарпатка відзначила 90-літній ювілей. ФОТО

Категорії
Гроші
Новини
Loading...