Like

В Івано-Франківську визначили підрядників, які вивозитимуть сміття із сіл ОТГ

Сьогодні, 14 січня, в Івано-Франківську відбулось засідання виконавчого комітету міської ради. Заступник міського голови Михайло Смушак повідомив, що міська рада ОТГ провела конкурс на...

Сьогодні, 14 січня, в Івано-Франківську відбулось засідання виконавчого комітету міської ради.

Заступник міського голови Михайло Смушак повідомив, що міська рада ОТГ провела конкурс на визначення підприємців, які здійснюватимуть вивезення сміття з сіл територіальної громади, інформує Галицький кореспондент.

“Ми провели конкурс на вивезення твердих побутових відходів для 12 сіл, які приєдналися до Івано-Франківської міської територіальної громади”, – сказав Михайло Смушак.

Так, по селах Угорники, Братківці Тисменичани, Камінне сміття буде вивозити приватний підприємець Пасяка Роман Віталійович.

А по селах Микитинці, Хриплин, Узин, Вовчинець, Драгомирчани, Чукалівка, Радче та Крихівці вивезенням ТПВ займеться приватне акціонерне товариство “АТП-0928”.

“На наступний тиждень ми винесемо на голосування уже тариф, з тими зауваженнями, про які йшлося, і вони почнуть працювати. А взагалі ми, до Нового року ще, повивозили сміття звідти, де були критичні ситуації”, – додав Смушак.

Міський голова Руслан Марцінків зауважив, що у Підпечерах люди всім селом зносять сміття до цвинтаря, щоб його потім звідти хтось вивіз.

Читайте також: Де у Франківську приймають ялинки на переробку


Gastro If
Gastro If

Категорії
Місто
Новини
Loading...