Like

Нову ціну на газ зафіксували з 1 лютого і до кінця карантину, – Андрій Бойчук

Вчора уряд ухвалив рішення про зниження ціни на газ для населення на 30%. Постачання природного газу побутовим споживачам компанією ТОВ “Івано-Франківськгаз Збут” з 1...

Вчора уряд ухвалив рішення про зниження ціни на газ для населення на 30%.

Постачання природного газу побутовим споживачам компанією ТОВ “Івано-Франківськгаз Збут” з 1 січня 2021 року здійснюється за ціною 9,89 грн за кубічний метр з ПДВ. Нова ж ціна, зафіксована відповідним рішенням КМУ на період з 1 лютого до кінця карантину, складатиме 6,99 грн за кубометр.

Про це в офіційній заяві щодо зниження ціни на газ для населення повідомив голова Івано-Франківської облдержадміністрації Андрій Бойчук.

“Також вже найближчим часом очікуємо від НКРЕКП зниження тарифу на розподіл газу для ряду компаній до 1,79 грн за кубометр. У той час як на Прикарпатті з початку 2021 року цей тариф встановлено на рівні 1,91 грн”, – зазначив очільник області.

Також він додав, що через сезонні коливання цін та непрозору роботу більшості газзбутів вже у лютому ціна на газ для більшості українців могла би зрости до 12 гривень за кубометр чи навіть більше. Тому держава встановила верхню межу для ціни усіх постачальників.

“Важливим є те, що тимчасове регулювання цін не означає скасування ринку газу, який запрацював в Україні з серпня 2020 року. І кожен споживач далі має можливість обирати свого постачальника природного газу”, – заявив Бойчук. 


Gastro If
Gastro If

Категорії
Комуналка
Новини
Loading...