Like

Калуським перевізникам компенсують втрати за перевезення пільгових категорій громадян

В управлінні соціального захисту населення Калуської міської ради відбулося засідання міської комісії з питань розрахунків обсягів компенсації втрат автомобільним перевізникам внаслідок перевезення пільгових категорій...

В управлінні соціального захисту населення Калуської міської ради відбулося засідання міської комісії з питань розрахунків обсягів компенсації втрат автомобільним перевізникам внаслідок перевезення пільгових категорій пасажирів громадським транспортом під головуванням першого заступника міського голови Мирослава Тихого.

У ході засідання розглядали питання щодо розподілу перевізникам коштів, виділених із бюджету Калуської міської територіальної громади на 2021 рік для відшкодування за перевезення пільгових категорій громадян на міських автобусних маршрутах загального користування, до міського кладовища, до садово-городніх ділянок, садово-городніх масивів Зелений Яр і Середній Угринів та на приміських автобусних маршрутах Калуської міської територіальної громади, пише “Калуш ФМ”.

Також Мирослав Тихий провів засідання комісії з питань надання одноразових грошових допомог онкологічним хворим. На засіданні було розглянуто 21 звернення жителів громади та прийняті відповідні рекомендації  щодо надання таких допомог.

Головне фото ілюстративне.

Читайте також: Тиждень в Україні почнеться з дощів, у Карпатах – сильний сніг


Gastro If
Gastro If

Категорії
Комуналка
Новини
Loading...