У Старуні відбулися традиційні нічні чування. ФОТО

Впродовж останніх двох років у родинному селі блаженного єпископа УГКЦ Симеона Лукача регулярно відбуваються нічні молитовні чування. Не змінилася традиція і в новому 2021...

Впродовж останніх двох років у родинному селі блаженного єпископа УГКЦ Симеона Лукача регулярно відбуваються нічні молитовні чування. Не змінилася традиція і в новому 2021 році.

Про це інформують на сторінці Центру паломника.

В ніч з 29 на 30 січня в Центрі паломника «Симеон Лукач», що в с. Старуня, Богородчанського району, відбулися традиційні нічні моління. Як і в попередні рази, вони більшою мірою проходили в режимі онлайн, що дало змогу поєднати в спільній молитві чимало вірян з різних куточків не лише України, але й цілого світу.

Цього разу, на запрошення адміністратора парафії святих апостолів Петра і Павла о. Ярослава Середюка, проповідував під час нічних богослужінь о. Сергій Гончаров, ЧНІ, більш відомий як Падре Серж.

Традиційно нічні моління розпочалися молитвою Вечірні, яку очолив ректор Івано-Франківської Духовної семінарії о. Олексій Данилюк.

Після молитви свою першу проповідь виголосив о. Сергій. В ній він роздумував над покликанням Авраама, який, ведений Божим словом та Божою обітницею, став, за словами проповідника, справді прекрасним прикладом для кожного з нас живої віри та довіри до Господа.

Опісля о. Ярослав Середюк та о. Володимир Лукашевський молилися молитви на оздоровлення, просячи в Милосердного Бога всіх необхідних ласк для присутніх та тих, хто єднався в молитві за допомогою онлайн-трансляції. Далі, згідно програми чувань, Віце-ректор семінарії о. Андрій Чорненко очолив молебень до блаженного Симеона Лукача.

Варто зазначити, що впродовж цілого вечора своїм співом богослужіння супроводжували брати-семінаристи Івано-Франківської Духовної семінарії.

Після молебня свою другу науку виголосив отець-проповідник Сергій Гончаров, ЧНІ, а далі всі вірні та духовенство вийшли з храму та рушили на хресну дорогу. Попри доволі морозяний вечір, прочани радо єдналися в молитві, тримаючи в руках запалені свічки та роздумуючи над великою жертвою Божої любові до кожного з нас.

Завершилися перші в новому році нічні моління Божественною Літургією, яку очолив отець-проповідник. На ній також співслужили 13 священників нашої Архієпархії.

Після всіх молитов, о. Ярослав Середюк склав слова вдячності в адрес о. Сергія за його візит та багате духовне слово, яке проповідник щедро сіяв впродовж вечора.

Наступні нічні чування в Центрі паломника «Симеон Лукач», що в с. Старуня, заплановані на суботу 27 лютого. Початок о 19:00 год.

Читайте також: У Соколівці відкрили відновлений після стихії пішохідний міст. ФОТО

Категорії
Життя
Новини
Loading...