Like

В Івано-Франківську обрали вчителя року. ФОТО

За результатами конкурсних випробувань Оксана Гошовська стала переможцем обласного етапу конкурсу “Учитель року – 2021”. Оксана Гошовська – учителька української мови та літератури Католицького...

За результатами конкурсних випробувань Оксана Гошовська стала переможцем обласного етапу конкурсу “Учитель року – 2021”.

Оксана Гошовська – учителька української мови та літератури Католицького ліцею св. Василія Великого, кандидатка філологічних наук, авторка цікавих майстер-класів з медіаграмотності, філологиня-блогерка. Отримавши диплом з відзнакою в університеті ім.М.Драгоманова, вступила до аспірантури та, працюючи в школі, успішно захистила дисертацію.

Маючи глибокі теоретичні знання, прагнула вдосконалити традиційні освітні методики та технології, максимально активізувати навчальну та творчу діяльність учнів. Р

одзинкою її професійної діяльності стало використання різноманітних інтерактивних ігрових платформ у навчальному процесі та формуванні життєво необхідних компетентностей, готовності учнів до розвитку та самореалізації.

Найбільш ефективним, на думку вчительки, став проєкт “Філологині на карантині”, на створення якого педагогиню надихнули її ж вихованці. Адже учитель – це не просто носій інформації, а той, хто спонукає, надихає і крокує поруч із учнем, розуміючи потреби та уподобання покоління Z, яке почувається більш комфортно у соцмережах.

Читайте також: В Івано-Франківській ОТГ відкриють ще один ЦНАП


Gastro If
Gastro If

Категорії
Місто
Новини
Loading...