Like

“Заборона російських вакцин, як і російських агентів – справа національної безпеки”, – Андрій Бойчук

Кабінет міністрів України заборонив реєстрацію в Україні вакцини від коронавірусного захворювання COVID-19, розробленої в Росії. Про це йдеться у відповідній постанові, оприлюдненій на урядовому...

Кабінет міністрів України заборонив реєстрацію в Україні вакцини від коронавірусного захворювання COVID-19, розробленої в Росії.

Про це йдеться у відповідній постанові, оприлюдненій на урядовому сайті 8 лютого.

На переконання голови обласної державної адміністрації Андрія Бойчука, на сьогодні ніхто не може гарантувати якість російської вакцини. Натомість, завдяки ініціативі СOVAX в Україну будуть поставлені вакцини від міжнародних компаній Pfaizer,Sinovak, Novavax, якість яких перевірена незалежним Європейським агентством з лікарських засобів. Саме тому вони є безпечними та дієвими.

“Слідом за телеканалами кремлівського агента Медведчука в Україні заборонили російську вакцину від коронавірусу, яку ці ЗМІ, до речі, активно популяризували, – зазначив Андрій Бойчук. – Боротьба із поширенням коронавірусу зараз є пріоритетом номер один. Але ми не забуваємо про боротьбу з іншим небезпечним вірусом – кремлівською пропагандою та московськими агентами. Це питання нашої національної безпеки”.

Читайте також: У Бурштині школярі переходять на дистанційне навчання через негоду


Gastro If
Gastro If

Категорії
Влада
Новини
Loading...