Like

Андрій Бойчук: Відкриття на Івано-Франківщині консульства Хорватії започаткує новий етап у зміцненні дружних стосунків між нашими країнами

Вчора, 18 лютого, в обласному центрі відбулося офіційне відкриття Почесного консульства Республіки Хорватія в Україні. 18 лютого – це знакова дата, адже саме у...

Вчора, 18 лютого, в обласному центрі відбулося офіційне відкриття Почесного консульства Республіки Хорватія в Україні. 18 лютого – це знакова дата, адже саме у цей день 1992 року були встановлені дипломатичні стосунки між нашими країнами.

З цієї нагоди голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчук зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Хорватія в Україні Аніцою Джамич та заступником міністра МЗС України Євгенієм Єніним, інформують у пресслужбі Івано-Франківської ОДА.

“Радію з того, що саме в нашій області відкривається Почесне консульство, яке охоплюватиме 7 областей західного регіону. Відкриття консульства – це крок до більш тісних відносин між нашими країнами, – наголосив керівник Прикарпаття. – Впевнений, що в майбутньому це сприятиме розвитку дружної взаємовигідної співпраці з регіонами Хорватії. Вже сьогодні ми розглядаємо можливість встановлення побратимських відносин та започаткування співпраці з Істарською жупанією (за посередництвом Посольства України в Республіці Хорватія)”

Андрій Бойчук зазначив, що Хорватія є дуже привабливою серед українських туристів, адже той, хто хоча б раз побував у цій країні, не може встояти перед її красою. 

“Для нас є надзвичайно важливим обмін досвідом у сфері розвитку гірського, сільського туризму, налагодження дієвої комунікації з суб’єктами туристичної діяльності Хорватії та активізації взаємного обміну туристами, організації нових та розширення вже існуючих культурних зв’язків, – підкреслив очільник області. – Переконаний, відкриття Почесного консульства започаткує новий етап у зміцненні дружних стосунків між нашими країнами”. 

Своєю чергою Аніца Джамич подякувала за підтримку хорватам, яку українці надали у зв’язку із руйнівним землетрусом, який стався поблизу столиці Хорватії, та наголосила, що оскільки між двома країнами є багато спільного, то неодмінно варто разом працювати для налагодження конструктивної роботи у майбутньому. Саме цьому і сприятиме діяльність Почесного консульства, яке очолюватиме Віталій Запухляк. 

“Вже майже три десятиріччя Хорватія і Україна розвивають дипломатичні відносини, – повідомила Аніца Джамич. – Сьогодні ми відкриваємо консульство, яке сприятиме розвитку культурних, суспільно-політичних та економічних зв’язків між двома країнами”.

Читайте також: В Україну йде різке потепління


Gastro If
Gastro If

Категорії
Влада
Новини
Loading...