Like

Інструментальне тріо Калуської музичної школи стало лауреатами двох міжнародних конкурсів

Інструментальне тріо учнів Калуської музичної школи у складі скрипальки Ірини Левінської, віолончелістки Софії Петрів та піаністки Софії Нижник взяло участь у двох міжнародних конкурсах...

Інструментальне тріо учнів Калуської музичної школи у складі скрипальки Ірини Левінської, віолончелістки Софії Петрів та піаністки Софії Нижник взяло участь у двох міжнародних конкурсах і здобуло перемоги.

Про це повідомила завідувачка фортепіанного відділу музичної школи Наталія Шалата. Тріо стало лауреатом  ІІ ступеня у Міжнародному конкурсі Golden Talents 2021 (Мадрид, Іспанія) у номінації “Інструментальна музика”, пише “Калуш ФМ”.

Юні музикантки надіслали на конкурс, який проходив дистанційно, запис популярного твору Рольфа Ловланда “Пісня таємничого саду” у їхньому виконанні.

Також Ірина Левінська, Софія Петрів та Софія Нижник (клас викладачів Галини ПробоївМарії Петрів та Наталії Шалати) стали лауреатами І ступеня у Міжнародному конкурсі DIGI-FORM-ART (Польща).

Софія Нижник також здобула І місце у Міжнародному дистанційному онлайн-конкурсі юних піаністів LVIV KAWAI UI у номінації «Юний концертмейстер».

Вітаємо талановитих музикантів та їхніх викладачів з перемогами.

Читайте також: Курс долара та євро: скільки коштує валюта сьогодні


Gastro If
Gastro If

Категорії
Культура
Новини
Loading...