Українки стали четвертими в естафеті на етапі Кубка світу з біатлону в Нове-Место

Жіноча збірна України з біатлону показала 4-й результат у класичній естафеті 4х6 км на восьмому етапі Кубка світу в Нове-Место (Чехія). Дар’я Блашко, Юлія...

Дар’я Блашко, Юлія Джима, Анастасія Меркушина та Олена Підгрушна, використавши 10 додаткових патронів, подолали дистанцію з одним штрафним колом на вогневих рубежах і посіли у підсумку четверте місце, пише “Укрінформ”.

Перемогу здобули представниці Швеції (0 штрафних кіл + 6 додаткових патронів). Другою з відставанням 1,2 секунди фінішувала збірна Білорусі (0+6), третьою – команда Франції (1+8).

Загалом у жіночій естафеті стартувала 21 команда.

Програму чеського етапу Кубка світу 5 березня продовжить чоловіча естафета 4х7,5 км.

На фото: Юлія Джима (Getty Images).