На Прикарпатті стартує весняна лісокультурна кампанія

21 березня у Міжнародний день лісів у Карпатах розпочинається весняна лісокультурна кампанія. Протягом березня, квітня, а у гірських районах і травня, працівники державних лісових...

21 березня у Міжнародний день лісів у Карпатах розпочинається весняна лісокультурна кампанія. Протягом березня, квітня, а у гірських районах і травня, працівники державних лісових господарств Франківщини планують висадити понад 2 мільйони сіянців лісових культур.

Про це інформує Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Лісівниче гасло «Створюємо ліси разом» у весняні дні об’єднає багатьох людей. Адже щороку до благородної справи активно долучаються педагоги, учні, студенти, ветерани та воїни АТО і ОСС, підприємці, представники влади, громадськість.

До весняного відтворення лісів лісівники підготувалися заздалегідь. У розсадниках лісових господарств Прикарпаття вирощено понад 5 мільйонів сіянців ялини, ялиці, бука, модрини, дуба та ін. На відведених площах проведено роботи з підготовки ґрунту.

Державні лісогосподарські підприємства, що координуються Івано-Франківським обласним управлінням, у 2021 році планують заліснити 531 гектар лісових площ, з них 418 гектарів відведено для весняної посадки, 113 гектарів залишать під осінні лісокультурні роботи.

Нагадаємо, Міжнародний день лісів, який відзначають 21 березня, започаткований за рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй 28 листопада 2012 року.

Читайте також: У мережі опублікували неймовірні фото засніженої Чорногори

Категорії
Життя
Новини
Loading...