У Старуні молилися особливу Хресну Дорогу в світлі фатімських об’явлень. ФОТО

Вчора, 24 березня, у Центрі паломника «Симеон Лукач», що в с. Старуня, Богородчанського району, пройшла особлива Хресна Дорога, розважання якої відбувалися у світлі фатімських...

Вчора, 24 березня, у Центрі паломника «Симеон Лукач», що в с. Старуня, Богородчанського району, пройшла особлива Хресна Дорога, розважання якої відбувалися у світлі фатімських об’явлень.

Про це повідомили на сторінці Центру паломника у Фейсбуку.

Кожна стація описувала історію з 1917 року, коли Богородиця говорила до дітей у Фатімі. Як відомо, об’явлення Пресвятої Богородиці у Фатімі — серія об’явлень, що відбувалися у Фатімі в 1915–1917 роках. Найвідомішими є об’явлення Діви Марії 1917 року.

З 13 травня по 13 жовтня вона шість разів з’являлась трьом пастушкам: Лусії душ Сантуш, Жасінті Марту та Франсишку Марту. 1930 року Католицька Церква офіційно визнала ці події як диво й одкровення, яке не суперечить доктрині.

Богослужіння очолив о. Ярослав Середюк. Участь у молитві взяло чимало парафіян храму святих апостолів Петра і Павла, а також численні прочани Центру паломника.

Серед них варто виділити сестер-монахинь Згромадження Воплоченого Слова та мешканців Будинку матері й дитини, що в селі Горохолино.

Матері, які опинилися у кризових життєвих ситуаціях, живуть тут стільки, скільки треба – від тижня до кількох років. Сестри допомагають у вихованні дітей. Саме тому бачити їх сьогодні на молитві в Центрі паломника було дуже зворушливо.

Пригадуємо, що протягом Великого Посту Хресна Дорога буде відбуватися щосереди та щоп‘ятниці о 18:00 год.

Читайте також: Суха трава та сміття: наслідки пожеж на Франківщині за минулу добу

Категорії
Життя
Новини
Loading...