Like

У Калуші 9 гуртожитків залишаться без світла

З 8:00 год 20 квітня у місті знеструмлять 9 гуртожитків. ТОВ «Прикарпатенерготрейд» отримав повідомлення від Господарського суду Івано-Франківської області про визнання банкрутом і відкриття...

З 8:00 год 20 квітня у місті знеструмлять 9 гуртожитків.

ТОВ «Прикарпатенерготрейд» отримав повідомлення від Господарського суду Івано-Франківської області про визнання банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури щодо Калуського КП «Житлово-експлуатаційна організація №4» (ЖЕО №4).

Про це повідомляють на сайті компанії.

Згідно з Правилами роздрібного ринку електроенергії, для споживача, який визнаний банкрутом, припинення електропостачання через заборгованість відбувається без попередження. Станом на 16 квітня 2021 року протермінований борг за електроенергію ЖЕО №4 становить 236 235,60 грн.

Таким чином, з 8:00 год 20 квітня всі об’єкти цього комунального підприємства, серед яких є 9 гуртожитків, знеструмлять.

“Прикарпатенерготрейд” розуміє, що припинення електропостачання матиме негативні наслідки, особливо для мешканців квартир. Однак питання із заборгованістю ЖЕО №4 вже неодноразово піднімалось на різних рівнях, проте остаточно вирішити його так і не вдалось. У цьому випадку постачальник електроенергії змушений діяти виключно в межах чинного законодавства”, – йдеться в повідомленні.

Лист з інформацією про вимкнення надіслали міському голові Калуша.

Читайте також: Як на Рогатинщині проходить капітальний ремонт моста. ВІДЕО


Gastro If
Gastro If

Категорії
Комуналка
Новини
Loading...