Like

В Івано-Франківську для комунальних автобусів облаштовують власну заправку

В Івано-Франківську комунальне підприємство “Електроавтотранс” облаштовує власну заправку для комунальних автобусів. Необхідне обладнання розмістять на території тролейбусного депо. Директор підприємства Віталій Голутяк розповів Суспільному,...

В Івано-Франківську комунальне підприємство “Електроавтотранс” облаштовує власну заправку для комунальних автобусів. Необхідне обладнання розмістять на території тролейбусного депо.

Директор підприємства Віталій Голутяк розповів Суспільному, що спорудження заправного майданчика дозволить зекономити витрати. Адже щомісяця на дизпаливо витрачають приблизно три мільйони гривень.

58 комунальних автобусів споживають до п’яти тонн дизпалива на день. Наразі підприємство користується послугами однієї із національних мереж автозаправних комплексів. Водій Руслан Максимчук розповідає, аби заправити транспорт, він щодня долає до шести кілометрів. Окрім витраченого позаробочого часу, каже, це ще й додаткові фінансові витрати для підприємства.

“Час зекономить сто процентів, бо тому що їхати пів години і тратити, ну ви самі розумієте. Що заїхав і заправилися, і далі поїхали. А Пасічну проїхати увечері, а особливо в п’ятницю, це нереально. Навіть, якщо звечора не заправився, то зранку. Заправщик є, і поїхали всі машини в будь-який час. Це навіть не обговорюється, найправильніший варіант”,–каже водій комунального автобуса Руслан Максимчук

Роботи із облаштування заправки на території тролейбусного депо розпочали 14-го квітня. На сьогоднішній момент проводять земляні роботи для встановлення платформи. Потім розмістять бочку із паливом та все необхідне обладнання до неї.  Директор “Електроавтотранс” Віталій Голутяк розповів, що усі будівельні роботи підприємство проводить за власні гроші.

“Ми все-таки думаємо, що наливне паливо буде дешевше, ніж паливо на АЗС. Тому вирішили, що це має бути для нас хороший економічний проєкт. Ми рахували, що не менше 50 тисяч гривень ми зможемо зекономити тільки на тому, що автобуси не будуть нікуди їздити, а заправлятимуться тут. Але, крім того, ми сподіваємося ще десь хоча би на одну гривню буде дешевше ще саме паливо. Тобто, якщо ми споживаємо 4-5 тисяч літрів, то це 4-5 тисяч гривень ще у день додатково. Ну і плюс час роботи водія зменшиться”,– розповів директор підприємства.

За словами Віталія Голутяка, облаштування платформи коштуватиме приблизно 300 тисяч гривень. Скільки платитимуть за пальне, наразі невідомо. Адже встановлювати дизельну колонку та обслуговувати заправку буде компанія, яка переможе на тендері. Також підприємець, який поставлятиме паливо, має встановити свій наливний бокс.

До слова, будівельні роботи планують завершити за два місяці.

Читайте також: На Прикарпатті розшукують двох неповнолітніх. ФОТО


Gastro If
Gastro If

Категорії
Місто
Новини
Loading...