Після концерту Олега Винника у Франківську збирають підписи за освячення стадіону “Рух”

Автор петиції зазначає, що в текстах Олега Винника пропагуються алкоголізм, антихристиянство і розпусні фантазії. Петицію зареєстрував письменник Остап Українець, пише КУРС. “Я вирішив, що якщо такої...

Автор петиції зазначає, що в текстах Олега Винника пропагуються алкоголізм, антихристиянство і розпусні фантазії.

Петицію зареєстрував письменник Остап Українець, пише КУРС.

“Я вирішив, що якщо такої петиції не існує – її варто створити. До того ж, почитавши трохи тексти Винника, я побачив, що в них не лише від’ємна художня вартість, а ще й пропаганда численних гріхів та непристойної поведінки – те, чому не може бути місця у християнському місті.  Закликаю Руслана Марцінківа дослухатися до цієї петиції, провести відповідні наради з представниками церков і старійшинами нашого міста, докласти зусиль до викорінення розпусти, джерело якої змушує франківців масово порушувати правила паркування біля стадіону”, – написав Остап у мережі Фейсбук.

Як писав КУРС, вчора ввечері на стадіоні “Рух” в Івано-Франківську зібралися кілька тисяч шанувальників творчості Олега Винника, які прийшли послухати улюбленого виконавця.

Автор петиції просить міську владу провести нараду з представниками церков, старійшинами міста – і освятити стадіон, щоб очистити його від скверни.

Результат пошуку зображень за запитом "концерт винника в івано франківську 2018"

Освятити стадіон просять через пропаганду алкоголізму, розпусних фантазій та антихристиянства, які є у текстах пісень Олега Винника.

“На концерті могли бути малі діти, не кажучи вже про мешканців навколишніх будинків, які змушені були слухати пропаганду алкоголізму (мне не все равно, с кем ты пьешь вино), розпусних фантазій (ты летала в чьих-то сладких снах), зради (Ах, как жесток обман, У тебя с другим роман), антихристиянства (ошибочное мнение: “Человек – отчасти Бог”) тощо. На концерті також були заміжні жінки, у яких під час виконання артистом деяких пісень могли виникати гріховні думки, які згубно впливають на суспільну мораль. Зауважимо також, що більшість пісень, попри бойові дії на Сході України, виконувалися російською мовою”, – йдеться у тексті петиції.

Аби міські чиновники розглянули петицію, потрібно, щоб вона зібрала 250 підписів протягом 90 днів. Наразі її підписали 12 осіб.

Читайте також: У Калуші через несприятливі погодні умови відмінили заходи до Дня молоді

Категорії
СУСПІЛЬСТВО
Немає кометарів

Залишити коментар

*

*

Новини
Loading...