За минулі вихідні патрульні виявили три факти незаконного обігу наркотичних речовин. ФОТО

На вулиці Івасюка увагу поліцейських привернули двоє невідомих. Останні, щойно помітивши інспекторів, помітно занервували та намагався уникнути зустрічі з ними. Під час поверхневої перевірки,...

На вулиці Івасюка увагу поліцейських привернули двоє невідомих. Останні, щойно помітивши інспекторів, помітно занервували та намагався уникнути зустрічі з ними.

Під час поверхневої перевірки, поліцейські виявили у одного з них, два згортки із невідомою речовиною білого кольору, схожою на наркотичну.

Другий, схожий факт патрульні зафіксували на вулиці Національної Гвардії: поліцейські здійснюючи піше патрулювання побачили трьох осіб. Останні були налякані появою правоохоронців. Під час поверхневої перевірки у одного з них, виявлено згорток з імовірними наркотиками.

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та просто неба
На зображенні може бути: одна або кілька осіб та люди стоять

Третя подія мала місце на вулиці Мазепи. Патрульні зупинили автомобіль ЗАЗ за порушення правил дорожнього руху. В салоні авто, окрім водія перебував 32-річний пасажир, який намагався уникнути спілкування з поліцейськими. Патрульні провели поверхневу перевірку особи.

У громадянина поліцейські виявили пакетик з речовиною білого кольору, ймовірно, наркотичною. В усіх випадках патрульні викликали слідчо-оперативну группу, походження ймовірних наркотиків з’ясовуватимуть експерти.

Читайте також: В Івано-Франківську ДТП: зіткнулися мікроавтобус та легковик. ФОТО

Категорії
Життя
Новини
Loading...