Like

Презентація видання творів Василя Стефаника відбулася в музеї історії міста Коломиї

Презентація видання творів Василя Стефаника відбулася в музеї історії міста Коломиї. Захід пройшов у рамках обласного святкування 150-річчя з дня народження талановитого краянина. Коломияни...

Презентація видання творів Василя Стефаника відбулася в музеї історії міста Коломиї. Захід пройшов у рамках обласного святкування 150-річчя з дня народження талановитого краянина. Коломияни мають нагоду першими познайомитися із виданням, автори переконують воно – унікальне.

Презентувала видання творів Василя Стефаника лауреатка культурно-мистецької премії імені Марка Черемшини, дослідниця творчості Василя Стефаника Іванна Юрчук. Науковиця вважає, що попри значну кількість книг  краянина,  саме це видання  є унікальним, передає “РАІ”.

“Найперша унікальність видання полягає в тому, що передмова написана товаришем Василя Стефаника Юрієм Орачевським. Передмова до книжки написана ще в 1932 році, але з певних міркувань та передмова не була надрукована. Ми зібрали повний комплект творів Василя Стефаника. Всі новели, звірені з прижиттєвими збірками письменника. Наступне те, що є незавершені твори письменника”, – відзначила Юрчук.

Тираж видання понад тисяча примірників. Книгу можна буде дістати у всіх бібліотеках міста над Прутом. Також автори подбали, аби всі бажаючі могли її придбати для власних бібліотек.

Читайте також: Нацбанк послабив курс гривні на 11 травня


Gastro If
Gastro If

Категорії
Культура
Новини
Loading...