Прикарпатські спортсмени повернулись із чемпіонату Європи з шашок-64 із десяткою медалей. Змагання проходили у Туреччині. З 26 квітня по 3 травня у Туреччині тривав...

З 26 квітня по 3 травня у Туреччині тривав чемпіонат Європи з шашок-64 серед юніорів та юнаків. Івано-Франківськ представили 5 спортсменів. Вони завоювали 10 медалей, інформує “РАІ“.

Два золота у віковій групі до 10 років зміг вибороти Данило Курілкін. Перше місце спортсмен посів у швидкій та блискавичній грі. Медалі у віковій групі до 16 років вибороли Іван Олексюк та Костянтин Дутчак.

Бронзу отримала і Єлизавета Дружук. Каже, складних суперників не було, утім сам турнір видався нелегким.

Ще одну бронзу привіз з Туреччини і Владислав Винник. Нині спортсмени готуються до етапу кубка світу, який відбудеться в Івано-Фракнівську з 1 по 5 серпня.