Like

На Прикарпатті оштрафували підприємство за забруднення довкілля

Рішенням Господарського суду Івано-Франківської області задоволено позов Калуської окружної прокуратури та стягнуто із одного з підприємств понад 160 тис. грн за забруднення вод на...

Рішенням Господарського суду Івано-Франківської області задоволено позов Калуської окружної прокуратури та стягнуто із одного з підприємств понад 160 тис. грн за забруднення вод на території області.

Про це повідомляє прокуратура області.

Встановлено, що відповідачем не дотримано екологічних нормативів при використанні та охороні водних ресурсів і земель — підприємство не дотримується умов скидання стічних вод у водні об’єкти, не здійснює заходів щодо запобігання забрудненню земель відходами, внаслідок чого відбулося забруднення земельних ділянок площею більш як 400 кв. м  та спричинено шкоду навколишньому природному середовищу на суму понад 160 тис. грн.Невідшкодування підприємством шкоди, завданої порушенням водного законодавства, стало підставою для втручання прокуратури та звернення до суду з відповідним позовом. За результатами розгляду справи судом позовну заяву задоволено в повному обсязі.

Читайте також: Прикарпатців попереджають про сильний вітер


Gastro If
Gastro If

Категорії
КРИМІНАЛ
Новини
Loading...