Франківське “Прикарпаття” поступилося Луцькій “Волині”

З рахунком 2:0 івано-франківський футбольний клуб “Прикарпаття” поступився “Волині”. Зіграли команди 12 травня у Луцьку, пише Суспільне Карпати. На четвертій хвилині матчу “Волинь” заробила...

З рахунком 2:0 івано-франківський футбольний клуб “Прикарпаття” поступився “Волині”.

Зіграли команди 12 травня у Луцьку, пише Суспільне Карпати.

На четвертій хвилині матчу “Волинь” заробила пенальті. Арбітр призначив його через те, що нападника господарів збили у штрафному майданчику. Одинадцятиметровий удар реалізував Жордан Нколо.

Господарі подвоїли свою перевагу на 21-й хвилині. Вони розіграли штрафний удар. Чачо навісив у штрафний майданчик – В’ячеслав Шарпар головою переправив м’яч у сітку воріт – 2:0.

У другому таймі команди проводили менше атак. Забити м’яч супернику футболістам не вдалося. Як підсумок, 2:0 на користь “Волині”.

Команда із Луцька займає 5 місце у турнірній таблиці Першої ліги України з футболу і продовжує боротьбу за вихід у Прем’єр-лігу.

Натомість “Прикарпаття” залишається на 14-й сходинці. Від зони вильоту у нижчий дивізіон франківців відділяє одне очко.