В Івано-Франківську презентували виставку Модеста Сосенка. ВІДЕО

В Івано-Франківському краєзнавчому музеї презентували виставку Модеста Сосенка. А передував їй перформанс від Яреми Стецика: із різних куточків міста волонтери принесли в руках 10-ти...

В Івано-Франківському краєзнавчому музеї презентували виставку Модеста Сосенка. А передував їй перформанс від Яреми Стецика: із різних куточків міста волонтери принесли в руках 10-ти метрові ескізи художника та під гучну музику зійшлися на площі перед музеєм.

Як розповідають організатори проєкту «МОДЕСТ СОСЕНКО. ФРАНКІВСЬК. Пізнай. Зрозумій. Збережи», поштовхом до більшої популяризації робіт художникав, стало знищення розписів Модеста Сосенка в церкві у Славську, передає “РАІ”.

Більшість із прелставлених робіт привезені з Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького. Проте є серед них й ікона “Богородиця з дитям”, що належить Івано-Франківському краєзнавчому музею і свого часу стала справжнім мистецьким відкриттям.

За сприяння митрополита Андрея Шептицького, Сосенко займався оздобленням храмів Станиславівщини, Львівщини, Тернопільщини та брав участь у розписах стін для Катедрального собору, які до цього часу не збереглися.

Виставка творів Модеста Сосенка експонуватиметься до серпня.

Читайте також: Коломийський театр запросив старшокласників на виставу «Камінний хрест»

Категорії
Культура
Новини
Loading...