Гімнастки з Прикарпаття вибороли срібло на чемпіонаті України

Прикарпатські спортсменки вибороли срібло у командному заліку на чемпіонаті України зі спортивної гімнастики, який відбувся 11-15 травня у Кропивницькому, пише Суспільне Карпати. Усі гімнастки —...

Усі гімнастки — вихованки Івано-Франківської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 1.

Команду дівчат представляли майстриня спорту Руслана Безтільна, КМС Марта Чефранова, І розряд — Анаіт Арутюнян, ІІ розряд — Аліна Пахолюк. Гімнасток тренують Наталія Бірюкова, Людмила Пушкарьова, Ірина Мельничук, Тетяна Федорів, Людмила Шукурова, Леся Нога та Володимир Фоменко.

В особистій першості на змаганнях Марта Чефранова та Аліна Пахолюк зайняли 3 місця.

Збірна команда хлопців посіла 7 місце у командному заліку на чемпіонаті України.

“Вітаємо наших юнаків: Дмитра Волосова — КМС, Юліана Юзифишина — КМС, Андрія Рудяка — І розряд, Ростислава Савалюка — ІІ розряд, Станіслава Паламарчука — ІІ розряд. А також їхніх тренерів: Івана Васьківа, Олега Лабчука, Ольгу Линду, хореографа Олену Пташник та акробата Володимира Фоменка”, — йдеться у дописі на сторінці спортивної школи олімпійського резерву у Facebook.