Романчук виграв «золото» чемпіонату Європи з плавання на 1500-метрівці

Український плавець Михайло Романчук став переможцем XXXV чемпіонату Європи з водних видів спорту в Будапешті (Угорщина), де триває турнір з плавання. У фінальному запливі...

У фінальному запливі на дистанції 1500 метрів вільним стилем Романчук із результатом 14 хвилин 39,89 секунди став чемпіоном Європи, повідомляє “Укрінформ”.

«Срібло» і «бронзу» взяли італійці – олімпійський чемпіон Грегоріо Палтріньєрі (14.42,91) і Доменіко Акеренца (14.54,36).

Як повідомлялося, українець Сергій Фролов у кваліфікації цієї дисципліни фінішував з дев’ятим результатом (15.10,41), зупинившись за крок від фіналу.