Like

Довибори на Прикарпатті: ЦВК оскаржила рішення Верховного Суду

Центральна виборча комісія оскаржила рішення Верховного Суду щодо встановлення результатів виборів в одномандатному виборчому окрузі № 87 Івано-Франківської області. Про це повідомляє пресслужба ЦВК. “Комісія детально...

Центральна виборча комісія оскаржила рішення Верховного Суду щодо встановлення результатів виборів в одномандатному виборчому окрузі № 87 Івано-Франківської області.

Про це повідомляє пресслужба ЦВК.

“Комісія детально проаналізувала рішення Верховного Суду та подала апеляційну скаргу на це його рішення”, – йдеться у повідомленні.

У Центрвиборчкомі нагадали, що 19 травня на виконання постанови Великої палати Верховного Суду від 1 травня ЦВК склала протокол про результати виборів народного депутата в окрузі №87. Проте 21 травня кандидат Олександр Шевченко оскаржив дії ЦВК, протокол та окремі пункти постанови комісії.

Верховний Суд розглянув цей позов та 23 травня частково задовольнив його – скасував пункти 1-2 постанови та протокол ЦВК від 19 травня.

У ЦВК також заявляють, що зараз “немає однозначного юридичного алгоритму дій та правового механізму для розв’язання ситуації на 87-му окрузі, і в такому випадку встановлення результатів виборів в цьому окрузі вбачається можливим лише на підставі та з урахуванням висновків суду”.

Нагадаємо, ЦВК оголосила переможцем виборів Василя Вірастюка, але 23 травня стало відомо, що Верховний Суд України ухвалив постанову, у якій визнав протиправними дії Центральної виборчої комісії щодо встановлення результатів виборів на 87 окрузі, що на Прикарпатті.  

Читайте також: Прикарпатець, який часто бив свою сестру, відсидить 4 місяці у тюрмі


Gastro If
Gastro If

Категорії
Влада
Новини
Loading...