Грошову допомогу за рішенням виконкому отримають 44 мешканці Калуської громади

25 травня виконавчий комітет Калуської міської ради прийняв рішення про виділення одноразових грошових допомог мешканцям калуської громади. За ним, одноразові грошові допомоги отримають 44...

25 травня виконавчий комітет Калуської міської ради прийняв рішення про виділення одноразових грошових допомог мешканцям калуської громади.

За ним, одноразові грошові допомоги отримають 44 мешканці громади за їхніми зверненнями та відповідно до актів обстеження матеріально-побутових умов — на загальну суму понад 66 тис. гривень. Дев’яти  мешканцям громади у одноразовій грошовій допомозі відмовили, інформують “Вікна”.

З початку 2021 року одноразові грошові допомоги вже виділено для 513 мешканців громади на загальну суму понад  656 тис. гривень. 

Програмою соціального захисту населення на 2021 рік на виплату одноразових грошових допомог за рішенням виконкому передбачено 1,4 млн гривень. Минулого року на такі виплати заклали 1,1 млн гривень і частина суми залишилася невикористаною. Загалом у 2020 році одноразові грошові допомоги виділили для 779-ти мешканців калуської громади на загальну суму майже 954 тис. гривень.

Читайте також: На Прикарпатті відбудеться перший обласний форум цифровізації громад

Категорії
Гроші
Новини
Loading...