Патріарх Святослав очолив Панахиду у с. Крилос у день четвертої річниці смерті Блаженнішого Любомира

Чотири роки тому, 31 травня 2017 року, відійшов до Господа Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви у 2001-2011 роках, український релігійний діяч, моральний авторитет...

Чотири роки тому, 31 травня 2017 року, відійшов до Господа Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви у 2001-2011 роках, український релігійний діяч, моральний авторитет та духовний провідник українського народу Блаженніший Любомир Гузар.

Про це інформують у пресслужбі Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

З цього приводу у понеділок, 31 травня, Глава УГКЦ Патріарх Святослав очолив Панахиду за Блаженнішим Любомиром у співслужінні Архієпископа і Митрополита Владики Володимира Війтишина та священників Івано-Франківської Архієпархії. Молилися за упокій душі світлої пам’яті Блаженнішого Любомира у символічному місці – храмі Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ.

«Так цікаво, що Божа Мати привела нас сьогодні саме сюди. Дивний шлях ми пройшли в тих останніх днях, коли відбувся Синод Єпископів УГКЦ в Зарваниці, після чого Богородиця привела нас за руку в Чернівці, де відбувся чин коронації чудотворної ікони Матері Божої, яка об’явила себе, як «Надія Безнадійних». А сьогодні ми тут, перед обличчям чудотворної ікони Галицької, яка пам’ятає руку Блаженнішого Любомира, який вінчав її короною», – поділився роздумами Предстоятель.

Ділячись спогадами про свого попередника, Патріарх Святослав зауважив, що дуже приємно молитися за упокій душі Блаженнішого Любомира в цьому історичному місці, де відчувається вічність. 

«Ці 4 роки пролетіли, як один день. Нам так бракує його, щоразу ми по-новому вслухаємося в його прості, але глибокі слова, мирний баритон, який торкав глибоких струн нашої душі», – з приємністю пригадав Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у своїй проповіді.

Читайте також: Понад 36 тисяч прикарпатців офіційно працевлаштувалося від початку року

Категорії
Життя
Новини
Loading...