За десять днів понад тисяча пасажирів скористалися “Прикарпатським експресом”

За десять днів від запуску поїзда № 807/808 сполученням Івано-Франківськ – Ківерці Укрзалізниця продала на нього вже більше тисячі квитків. Про це повідомляє пресслужба...

За десять днів від запуску поїзда № 807/808 сполученням Івано-Франківськ – Ківерці Укрзалізниця продала на нього вже більше тисячі квитків.

Про це повідомляє пресслужба УЗ, інформує Фіртка.

Поїзд став популярним серед пасажирів завдяки:

– продуманому маршруту, який сполучає три регіони: Волинь, Галичину та Прикарпаття;

– зручному графіку руху. Щодня, крім середи, з Івано-Франківська поїзд вирушає о 15:20 і прибуває до Луцька о 23:30 (на кінцевій зупинці, у Ківерцях, він за 20 хвилин – о 23:50). Зворотно з Ківерців він вирушає о 5:14 (з Луцька о 5:30) і до Івано-Франківська прибуває о 13:38;

– пересадочному сполученню за маршрутом Івано-Франківськ – Стрий – Ужгород та зворотно;

– додатковим зупинкам на станціях, які в Укрзалізниці додали після вивчення попиту. Нині поїзд додатково зупиняється на станціях Рожнятів, Болехів та Кам’янка-Бузька.

Нагадаємо, новий поїзд сполученням Івано-Франківськ – Ківерці почав курсувати з 29 травня. Він виходить у рейс щодня, крім середи, і проходить через Калуш, Рожнятів, Долину, Болехів, Моршин, Стрий, Львів, Підзамче, Кам’янку-Бузьку, Радехів, Стоянів, Горохів та Луцьк.

Найбільш популярними та затребуваними станціями за цим маршрутом є Львів, Луцьк, Івано-Франківськ, Калуш та Долина.

Читайте також: В Україні введуть в обіг пам’ятні монети (фото)

Категорії
Життя
Новини
Loading...